Smartex

Letecká přeprava expresních a cargo zásilek

Letecká přeprava rychle a zároveň levně?
Váš náklad jste nemohli svěřit do lepších rukou!
Na český trh jsme vstoupili k 1.1. 2012 a postupně rozšiřujeme zákaznickou základnu napříč odvětvími.
V současné době poskytujeme služby pro více než 3000 českých firem.
3000+ ČESKÝCH FIREM

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti mezinárodní přepravy zásilek po zemi, letecky i po moři.

Jsme autorizovaným partnerem společností Fedex, TNT a UPS. Prostřednictvím těchto logistických společností umožňujeme našim zákazníkům přepravovat dokumenty, balíky a palety do více než 220 zemí světa jednoduše online a za násobně nižší ceny než přímo u vybraného dopravce. To je chytrá přeprava zásilek Smartex.

Proč s námi spolupracovat?

 • Snížení nákladů letecké expresní přepravy o 30 až 80 %

  Denně posíláme stovky zásilek po celém světě. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout vysoké slevy u jinak nákladné expresní přepravy. V roce 2012 jsme našim klientům ušetřili průměrně 60 % nákladů na přepravu.
 • Jedno řešení od obálky po paletu

  Výběrová řízení na každou zásilku jsou administrativně náročná a neefektivní. Náš online systém tuto práci udělá za Vás. Široká nabídka dostupných přepravních služeb Vám umožní na jednom místě porovnat a objednávat služby různých dopravců.
 • Nerozlišujeme malé a velké zákazníky

  Většina přepravních společností podmiňuje vyšší slevu z přepravy dodržením smluvně závazným objemem přeprav. U nás je to jiné, kam posíláte, jak často a s kým, je jen na vás. Naše výhodné sazby poskytujeme všem.
 • Přeprava na fakturu pro všechny

  Za naše služby nemusíte platit předem. Každý zákazník od nás obdrží fakturu až po uskutečnění přepravy. Jelikož nemusíme čekat na platbu, Vaše zásilky tak můžeme vyzvednout ihned po objednání.
 • Přepravu zajišťujeme ve spolupráci s renomovanými společnostmi

  Vaše zásilky a zboží svěřujeme do péče jen těm nejlepším. Jsme autorizovaným partnerem společností FedEx, TNT a UPS.
 • Importní zásilky vyzvedáváme v den objednání

  Nenecháváme Vás čekat. I pro nás znamená čas peníze. Vaše expresní i ekonomické importní zásilky tak vyzvedneme ihned v den objednání.
 • Zachováváme profesionální a individuální přístup

  O vaše zásilky se starají odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti dopravy. Díky tomu jsme schopni poskytovat kvalitní služby přesně podle Vašich aktuálních potřeb.
 • Vždy hledáme to nejoptimálnější řešení

  Náš online systém Vám nabízí široké spektrum řešení odeslání Vaší zásilky, ať už preferujete rychlost dodání, nebo hledáte nejekonomičtější druh dopravy.
 • Zajišťujeme maximální kontrolu a dohled nad Vašimi zásilkami

  Každá zásilka je neustále pod dohledem pomocí systému emailových notifikací a také ji můžete kdykoliv online zkontrolovat. Budete tedy pokaždé vědět, kde se nachází a kdy bude doručena.

Vybraní spokojení klienti

klient
klient
klient
klient
klient
klient
klient
klient
Díky výhodné nabídce kvalitních služeb a individuálnímu přístupu ke každé zakázce se nám během krátké chvíle podařilo zaujmout velké množství zákazníků. Pokud se chcete stát také jedním z nich,
neváhejte nás kontaktovat.

POPTÁVKA

Přejete si poptat přepravu a nenašli jste vhodnou službu nebo potřebujete individuální konzultaci? Zašlete nám poptávku.